Nemovitosti na prodej 

Rodinné domy Chrást – „Pod Vilovou“

Připravujeme výstavbu nízkoenergetických rodinných domů vč. kompletní infrastruktury. Jedná se o pozemky na jižní stráni s výhledem do zeleně a výbornou občanskou vybaveností a dostupností pouhých 6 km od Plzně. Dobré napojení na dálnici D5. Již probíhá síťování pozemků, následně bude realizována výstavba RD.

Byty Rokycany

Dokončili jsme rekonstrukci bytového domu v Rokycanech. Je zde vybudováno 23 moderních bytových jednotek a 3 nebytové prostory. Dům je vybaven novým výtahem, vlastním parkovištěm a stavěn dle nejmodernějších standardů a velmi slušného vybavení, vč. kuchyňských linek. Nemovitost je momentálně celá pronajata a je zvažován prodej celého projektu vč. dlouhodobého nájemce s lukrativním výnosem.

Pozemek Letkov

PRODÁNO

Pozemek Nekmíř

Na vlastním pozemku o rozloze cca 1650 m2 připravujeme stavbu malého kvalitního rodinného domku, Nekmíř je velmi klidná a malebná obec vzdálená cca 15 min autem od Plzně. Možnost prodeje pouze pozemku. 

Železná Ruda

Prodáváme exkluzivní pozemek na jižním svahu s výhledem na Javor na samém okraji lesa, vzdálený cca 300 m od lyžařské sjezdovky Nad Nádražím. Pozemek je v územním plánování veden jako bydlení čisté a k dispozici jsou veškeré inženýrské sítě. Jedná se o cca 800 m2 s možností vybudování jednoho či dvou objektů ke stálému bydlení či rekreaci.

Vlčtejn

Momentálně není na prodej. Připravujeme.

 

V případě zájmu o bližší informace o nemovitostech nás
kontaktujte na szabo@stamaprima.cz nebo na tel. 603 150 583.