Nemovitosti na prodej 

Rodinné domy Chrást – „Pod Vilovou“

Připravujeme výstavbu 7 nízkoenergetických RD vč. kompletní infrastruktury. Jedná se o pozemky na jižní stráni s výhledem do zeleně a výbornou občanskou vybaveností a dostupností pouhých 6 km od Plzně. Dobré napojení na dálnici D5. V letošním roce zahájíme výstavbu inženýrských sítí, do konce roku 2016 by měly být zkolaudovány první domy.

Byty Rokycany

V současné době zahajujeme rekonstrukci bytovéh domu v rokycanech, kde bude vybudováno 23 moderních bytových jednotek a 3 nebytové prostory. Dům bude vybaven novým výtahem, vlastním parkovištěm a stavěn dle nejmodernějších standardů.

Pozemek Letkov

Prostřednictvím RK Pubec prodáváme strategicky umístěný a velmi lukrativní pozemek na okraji obce Letkov. Na hranici pozemku jsou veškeré inž. Sítě a v územním plánu spadá do kategorie „bydlení čisté“

Pozemek Nekmíř

Na vlastním pozemku o rozloze cca 1650 m2 připravujeme stavbu malého kvalitního rodinného domku, s cílem dosáhnout prodejní ceny vč. pozemku do 3 mil Kč. Nekmíř je velmi klidná a malebná obec vzdálená cca 15 min autem od Plzně. 

Železná Ruda

Prodáváme exkluzivní pozemek na jižním svahu s výhledem na Javor na samém okraji lesa, vzdálený cca 300 m od lyžařské sjezdovky Nad Nádražím. Pozemek je v územním plánování veden jako bydlení čisté a k dispozici jsou veškeré inženýrské sítě. Jedná se o cca 800 m2 s možností vybudování jednoho či dvou objektů ke stálému bydlení či rekreaci.

Vlčtejn

Momentálně není na prodej. Připravujeme.

 

V případě zájmu o bližší informace o nemovitostech nás
kontaktujte na szabo@stamaprima.cz nebo na tel. 603 150 583.